Os 7814 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.02 | ||||
Králův Dvůr | 14.05 | 14.06 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 14.08 | 14.09 | |||
Zdice | 14.12 | 14.12 | |||
Stašov | 14.15 | 14.16 | |||
Praskolesy | 14.18 | 14.19 | |||
Hořovice | 14.22 | 14.26 | |||
Cerhovice | 14.30 | 14.30 | |||
Kařez | 14.35 | 14.36 | |||
Kařízek | 14.38 | 14.39 | |||
Mýto | 14.41 | 14.42 | |||
Holoubkov | 14.44 | 14.45 | |||
Svojkovice | 14.48 | 14.48 | |||
Rokycany | 14.53 | 14.54 | |||
Klabava | 14.58 | 14.58 | |||
Ejpovice | 15.01 | 15.01 | |||
Dýšina-Horomyslice | 15.04 | 15.04 | |||
Chrást u Plzně | 15.07 | 15.08 | |||
Plzeň-Doubravka | 15.15 | 15.16 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 15.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci