Os 7811 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.35 | ||||
Plzeň-Doubravka | 13.38 | 13.39 | |||
Chrást u Plzně | 13.46 | 13.47 | |||
Dýšina-Horomyslice | 13.49 | 13.50 | |||
Ejpovice | 13.53 | 13.53 | |||
Klabava | 13.55 | 13.56 | |||
Rokycany | 13.59 | 14.01 | |||
Svojkovice | 14.05 | 14.06 | |||
Holoubkov | 14.09 | 14.09 | |||
Mýto | 14.12 | 14.12 | |||
Kařízek | 14.15 | 14.15 | |||
Kařez | 14.18 | 14.18 | |||
Cerhovice | 14.23 | 14.23 | |||
Hořovice | 14.27 | 14.28 | |||
Praskolesy | 14.31 | 14.31 | |||
Stašov | 14.34 | 14.34 | |||
Zdice | 14.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci