Os 7805 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.35 | ||||
Plzeň-Doubravka | 8.38 | 8.39 | |||
Chrást u Plzně | 8.46 | 8.47 | |||
Dýšina-Horomyslice | 8.49 | 8.50 | |||
Ejpovice | 8.53 | 8.53 | |||
Klabava | 8.55 | 8.56 | |||
Rokycany | 8.59 | 9.01 | |||
Svojkovice | 9.05 | 9.06 | |||
Holoubkov | 9.09 | 9.09 | |||
Mýto | 9.12 | 9.12 | |||
Kařízek | 9.15 | 9.15 | |||
Kařez | 9.18 | 9.18 | |||
Cerhovice | 9.23 | 9.23 | |||
Hořovice | 9.27 | 9.28 | |||
Praskolesy | 9.31 | 9.31 | |||
Stašov | 9.34 | 9.34 | |||
Zdice | 9.38 | 9.42 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 9.45 | 9.46 | |||
Králův Dvůr | 9.48 | 9.49 | |||
Beroun | 9.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci