R 764 „Točník“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + Bee238 + Bdtee276 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.55 | 14.03 | |||
Praha-Smíchov | 14.09 | 14.10 | |||
Beroun | 14.40 | 14.41 | |||
Zdice | 14.51 | 14.52 | |||
Hořovice | 14.59 | 15.01 | |||
Kařez | 15.09 | 15.10 | |||
Rokycany | 15.21 | 15.26 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 15.45 | 15.50 | |||
Plzeň zastávka | 15.52 | 15.53 | |||
Dobřany | 16.05 | 16.06 | |||
Chlumčany u Dobřan | 16.10 | 16.11 | |||
Přeštice | 16.17 | 16.18 | |||
Švihov u Klatov | 16.31 | 16.32 | |||
Klatovy | 16.41 | 16.51 | |||
Bezděkov u Klatov | 16.55 | 16.55 | |||
Janovice nad Úhlavou | 16.59 | 17.01 | |||
Nýrsko | 17.08 | 17.09 | |||
Dešenice | 17.13 | 17.14 | |||
Zelená Lhota | 17.21 | 17.22 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 17.31 | 17.32 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 17.37 | 17.38 | |||
Špičák | 17.42 | 17.44 | |||
Železná Ruda město | 17.48 | 17.49 | |||
Železná Ruda centrum | 17.51 | 17.51 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 17.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci