Os 7524 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDs450 + 2xBdt279 + 2xBee238 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.11 | ||||
Plzeň zastávka | 18.13 | 18.14 | |||
Plzeň-Doudlevce | 18.16 | 18.17 | |||
Dobřany zastávka | 18.25 | 18.25 | |||
Dobřany | 18.28 | 18.29 | |||
Chlumčany u Dobřan | 18.34 | 18.35 | |||
Přeštice-Zastávka | 18.37 | 18.38 | |||
Přeštice | 18.41 | 18.42 | |||
Lužany | 18.45 | 18.45 | |||
Borovy | 18.47 | 18.48 | |||
Červené Poříčí | 18.52 | 18.52 | |||
Švihov u Klatov | 18.55 | 18.57 | |||
Dehtín | 19.00 | 19.00 | |||
Točník | 19.04 | 19.04 | |||
Klatovy | 19.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci