Os 7516 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.11 | ||||
Plzeň zastávka | 10.13 | 10.14 | |||
Plzeň-Doudlevce | 10.16 | 10.17 | |||
Dobřany | 10.27 | 10.28 | |||
Chlumčany u Dobřan | 10.33 | 10.34 | |||
Přeštice-Zastávka | 10.37 | 10.37 | |||
Přeštice | 10.41 | 10.42 | |||
Lužany | 10.45 | 10.45 | |||
Borovy | 10.47 | 10.48 | |||
Červené Poříčí | 10.52 | 10.52 | |||
Švihov u Klatov | 10.55 | 10.57 | |||
Dehtín | 11.00 | 11.00 | |||
Točník | 11.04 | 11.04 | |||
Klatovy | 11.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci