Os 7430 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.18 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 21.20 | 21.21 | |||
Plzeň-Skvrňany | 21.23 | 21.24 | |||
Vejprnice | 21.28 | 21.31 | |||
Tlučná | 21.34 | 21.34 | |||
Nýřany | 21.37 | 21.38 | |||
Zbůch | x | 21.42 | 21.42 | ||
Chotěšov u Stoda | x | 21.45 | 21.45 | ||
Stod | 21.48 | 21.48 | |||
Hradec u Stoda | x | 21.51 | 21.51 | ||
Holýšov | 21.56 | 21.57 | |||
Dolní Kamenice | x | 21.59 | 21.59 | ||
Staňkov | 22.03 | 22.04 | |||
Osvračín | x | 22.08 | 22.08 | ||
Blížejov | 22.11 | 22.12 | |||
Milavče | x | 22.15 | 22.15 | ||
Domažlice | 22.22 | 22.23 | |||
Domažlice město | 22.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci