Os 7425 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice město | 16.30 | ||||
Domažlice | 16.32 | 16.34 | |||
Milavče | x | 16.40 | 16.40 | ||
Blížejov | 16.44 | 16.44 | |||
Osvračín | x | 16.48 | 16.48 | ||
Staňkov | 16.52 | 16.53 | |||
Dolní Kamenice | x | 16.57 | 16.57 | ||
Holýšov | 16.59 | 17.01 | |||
Hradec u Stoda | x | 17.05 | 17.05 | ||
Stod | 17.08 | 17.08 | |||
Chotěšov u Stoda | 17.12 | 17.12 | |||
Zbůch | 17.16 | 17.16 | |||
Nýřany | 17.21 | 17.24 | |||
Tlučná | 17.27 | 17.28 | |||
Vejprnice | 17.31 | 17.32 | |||
Plzeň-Skvrňany | 17.38 | 17.38 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.41 | 17.41 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci