Os 7418 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 5xBdt279 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.18 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 15.20 | 15.21 | |||
Plzeň-Skvrňany | 15.24 | 15.24 | |||
Vejprnice | 15.29 | 15.32 | |||
Tlučná | 15.35 | 15.36 | |||
Nýřany | 15.38 | 15.39 | |||
Zbůch | 15.43 | 15.44 | |||
Chotěšov u Stoda | 15.47 | 15.47 | |||
Stod | 15.51 | 15.51 | |||
Hradec u Stoda | 15.54 | 15.54 | |||
Holýšov | 15.59 | 16.01 | |||
Dolní Kamenice | 16.03 | 16.03 | |||
Staňkov | 16.07 | 16.16 | |||
Osvračín | 16.19 | 16.19 | |||
Blížejov | 16.22 | 16.23 | |||
Milavče | 16.26 | 16.26 | |||
Domažlice | 16.33 | 16.34 | |||
Domažlice město | 16.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci