Os 7412 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.18 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 12.20 | 12.21 | |||
Plzeň-Skvrňany | 12.23 | 12.24 | |||
Vejprnice | 12.29 | 12.30 | |||
Tlučná | 12.33 | 12.33 | |||
Nýřany | 12.36 | 12.38 | |||
Zbůch | 12.42 | 12.43 | |||
Chotěšov u Stoda | 12.46 | 12.46 | |||
Stod | 12.50 | 12.50 | |||
Hradec u Stoda | x | 12.53 | 12.53 | ||
Holýšov | 12.58 | 13.00 | |||
Staňkov | 13.05 | 13.06 | |||
Osvračín | x | 13.10 | 13.10 | ||
Blížejov | 13.12 | 13.13 | |||
Milavče | x | 13.16 | 13.16 | ||
Domažlice | 13.23 | 13.25 | |||
Domažlice město | 13.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci