Os 7406 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.53 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 6.55 | 6.56 | |||
Plzeň-Skvrňany | 6.58 | 6.59 | |||
Vejprnice | 7.04 | 7.04 | |||
Tlučná | 7.07 | 7.08 | |||
Nýřany | 7.10 | 7.11 | |||
Zbůch | 7.15 | 7.15 | |||
Chotěšov u Stoda | 7.18 | 7.18 | |||
Stod | 7.22 | 7.23 | |||
Hradec u Stoda | x | 7.26 | 7.26 | ||
Holýšov | 7.30 | 7.31 | |||
Dolní Kamenice | x | 7.34 | 7.34 | ||
Staňkov | 7.38 | 7.54 | |||
Osvračín | x | 7.58 | 7.58 | ||
Blížejov | 8.00 | 8.01 | |||
Milavče | x | 8.04 | 8.04 | ||
Domažlice | 8.13 | 8.14 | |||
Domažlice město | 8.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci