Os 7379 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.06 | ||||
Cheb-Všeboř | x | 18.10 | 18.10 | ||
Stebnice | x | 18.13 | 18.13 | ||
Lipová u Chebu | 18.16 | 18.16 | |||
Salajna | x | 18.20 | 18.20 | ||
Dolní Žandov | 18.23 | 18.24 | |||
Lázně Kynžvart | 18.29 | 18.30 | |||
Valy u Mariánských Lázní | x | 18.34 | 18.34 | ||
Mariánské Lázně | 18.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci