Os 7241 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bělá nad Radbuzou | 15.01 | ||||
Újezd Svatého Kříže | x | 15.04 | 15.04 | ||
Svržno | x | 15.07 | 15.07 | ||
Hostouň | 15.09 | 15.10 | |||
Mutěnín | x | 15.13 | 15.13 | ||
Poběžovice | 15.20 | 15.21 | |||
Vlkanov | x | 15.26 | 15.26 | ||
Nový Kramolín | x | 15.28 | 15.28 | ||
Postřekov | x | 15.31 | 15.31 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 15.34 | 15.35 | |||
Trhanov | x | 15.39 | 15.39 | ||
Pila | x | 15.42 | 15.42 | ||
Havlovice | x | 15.44 | 15.44 | ||
Domažlice město | 15.49 | 15.50 | |||
Domažlice | 15.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci