Os 7205 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 11.08 | ||||
Lom u Tachova | x | 11.19 | 11.19 | ||
Tachov-Bíletín | x | 11.23 | 11.23 | ||
Tachov | 11.26 | 11.29 | |||
Tachov zastávka | x | 11.34 | 11.34 | ||
Malý Rapotín | x | 11.36 | 11.36 | ||
Pernolec | x | 11.40 | 11.40 | ||
Staré Sedliště | 11.46 | 11.47 | |||
Doly | x | 11.50 | 11.50 | ||
Bor | 11.55 | 11.56 | |||
Bor zastávka | x | 12.00 | 12.00 | ||
Stráž u Tachova | 12.05 | 12.06 | |||
Borek u Tachova | x | 12.11 | 12.11 | ||
Dubec | x | 12.15 | 12.15 | ||
Třemešné pod Přimdou | 12.19 | 12.20 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 12.26 | 12.27 | |||
Bělá nad Radbuzou | 12.29 | 13.01 | |||
Újezd Svatého Kříže | x | 13.04 | 13.04 | ||
Svržno | x | 13.07 | 13.07 | ||
Hostouň | 13.10 | 13.11 | |||
Mutěnín | x | 13.13 | 13.13 | ||
Poběžovice | 13.20 | 13.21 | |||
Vlkanov | x | 13.27 | 13.27 | ||
Nový Kramolín | x | 13.29 | 13.29 | ||
Postřekov | x | 13.32 | 13.32 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 13.35 | 13.36 | |||
Trhanov | x | 13.40 | 13.40 | ||
Pila | x | 13.43 | 13.43 | ||
Havlovice | x | 13.44 | 13.44 | ||
Domažlice město | 13.49 | 13.50 | |||
Domažlice | 13.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci