Os 7058 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 21.53 | ||||
Kadaň-Prunéřov | 22.02 | 22.03 | |||
Klášterec nad Ohří | 22.08 | 22.15 | |||
Kotvina | x | 22.19 | 22.19 | ||
Perštejn | 22.22 | 22.23 | |||
Boč | x | 22.26 | 22.26 | ||
Stráž nad Ohří | 22.29 | 22.30 | |||
Vojkovice nad Ohří | 22.35 | 22.36 | |||
Ostrov nad Ohří | 22.42 | 22.43 | |||
Hájek | x | 22.50 | 22.50 | ||
Dalovice | x | 22.55 | 22.55 | ||
Karlovy Vary | 22.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci