..: Trasa vlaku Os 7031 - JŘ 2018 :..
Os 7031
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   14.39 
  Tršnice  14.44 14.44 
  Nebanice Neobsazená zastávka x14.49 14.49 
  Kynšperk nad Ohří  14.52 14.54 
  Dasnice  14.59 15.00 
  Hlavno Neobsazená zastávka x15.04 15.04 
  Citice  15.06 15.06 
  Sokolov  15.09 15.10 
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka x15.13 15.13 
  Nové Sedlo u Lokte  15.18 15.19 
  Chodov  15.23 15.24 
  Karlovy Vary-Dvory x15.30 15.30 
  Karlovy Vary  15.35 15.37 
  Karlovy Vary dolní nádraží  15.42  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster