..: Trasa vlaku Os 7026 - JŘ 2018 :..
Os 7026
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   15.15 
  Karlovy Vary  15.20 15.21 
  Karlovy Vary-Dvory x15.26 15.26 
  Chodov  15.31 15.32 
  Nové Sedlo u Lokte  15.36 15.37 
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka x15.42 15.42 
  Sokolov  15.45 15.46 
  Citice  15.49 15.49 
  Hlavno Neobsazená zastávka x15.51 15.51 
  Dasnice  15.55 15.56 
  Kynšperk nad Ohří  16.01 16.02 
  Nebanice Neobsazená zastávka x16.05 16.05 
  Tršnice  16.10 16.10 
  Cheb  16.16  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster