..: Trasa vlaku Os 7023 - JŘ 2018 :..
Os 7023
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   6.56 
  Tršnice  7.01 7.01 
  Nebanice Neobsazená zastávka x7.06 7.06 
  Kynšperk nad Ohří  7.09 7.10 
  Dasnice  7.15 7.16 
  Hlavno Neobsazená zastávka x7.20 7.20 
  Citice  7.22 7.22 
  Sokolov  7.26 7.50 
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka x7.52 7.52 
  Nové Sedlo u Lokte  7.58 7.58 
  Chodov  8.02 8.03 
  Karlovy Vary-Dvory x8.09 8.09 
  Karlovy Vary  8.14 8.15 
  Karlovy Vary dolní nádraží  8.20  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster