..: Trasa vlaku Os 7013 - JŘ 2018 :..
Os 7013
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   17.24 
  Tršnice  17.29 17.30 
  Nebanice Neobsazená zastávka x17.35 17.35 
  Kynšperk nad Ohří  17.38 17.39 
  Dasnice  17.44 17.44 
  Hlavno Neobsazená zastávka x17.48 17.48 
  Citice  17.50 17.51 
  Sokolov  17.54 17.55 
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka x17.57 17.57 
  Nové Sedlo u Lokte  18.03 18.04 
  Chodov  18.08 18.08 
  Karlovy Vary-Dvory x18.14 18.14 
  Karlovy Vary  18.19 18.22 
  Dalovice Neobsazená zastávka x18.25 18.25 
  Hájek Neobsazená zastávka x18.30 18.30 
  Ostrov nad Ohří  18.37 18.37 
  Vojkovice nad Ohří  18.43 18.43 
  Stráž nad Ohří  18.49 18.49 
  Boč Neobsazená zastávka x18.53 18.53 
  Perštejn  18.56 18.57 
  Kotvina Neobsazená zastávka x19.01 19.01 
  Klášterec nad Ohří  19.05 19.06 
  Kadaň-Prunéřov  19.12 19.13 
  Málkov x19.19 19.19 
  Chomutov  19.24 19.25 
  Chomutov město  19.28 19.28 
  Jirkov zastávka x19.32 19.32 
  Most  19.44  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster