..: Trasa vlaku Os 7007 - JŘ 2018 :..
Os 7007
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mariánské Lázně   10.38 
  Valy u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka x10.41 10.41 
  Lázně Kynžvart  10.45 10.48 
  Dolní Žandov  10.52 10.53 
  Salajna Neobsazená zastávka x10.56 10.56 
  Lipová u Chebu  10.59 10.59 
  Stebnice Neobsazená zastávka x11.02 11.02 
  Cheb-Všeboř Neobsazená zastávka x11.05 11.05 
  Cheb  11.09 11.21 
  Tršnice  11.26 11.26 
  Nebanice Neobsazená zastávka x11.31 11.31 
  Kynšperk nad Ohří  11.34 11.35 
  Dasnice  11.40 11.41 
  Hlavno Neobsazená zastávka x11.45 11.45 
  Citice  11.47 11.47 
  Sokolov  11.50 11.52 
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka x11.54 11.54 
  Nové Sedlo u Lokte  12.00 12.00 
  Chodov  12.04 12.05 
  Karlovy Vary-Dvory x12.11 12.11 
  Karlovy Vary  12.16 12.22 
  Dalovice Neobsazená zastávka x12.25 12.25 
  Hájek Neobsazená zastávka x12.30 12.30 
  Ostrov nad Ohří  12.37 12.37 
  Vojkovice nad Ohří  12.43 12.43 
  Stráž nad Ohří  12.49 12.49 
  Boč Neobsazená zastávka x12.53 12.53 
  Perštejn  12.56 12.57 
  Kotvina Neobsazená zastávka x13.01 13.01 
  Klášterec nad Ohří  13.05 13.06 
  Kadaň-Prunéřov  13.12 13.13 
  Málkov x13.19 13.19 
  Chomutov  13.24 13.25 
  Chomutov město  13.28 13.28 
  Jirkov zastávka x13.32 13.32 
  Třebušice  13.43 13.43 
  Most  13.49  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster