R 693 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 21.51 | ||||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 22.05 | 22.06 | |||
Lovosice | 22.20 | 22.21 | |||
Bohušovice nad Ohří | 22.25 | 22.26 | |||
Roudnice nad Labem | 22.32 | 22.33 | |||
Hněvice | 22.39 | 22.39 | |||
Kralupy nad Vltavou | 22.56 | 22.56 | |||
Praha-Podbaba | 23.11 | 23.12 | |||
Praha-Holešovice | 23.15 | 23.15 | |||
Praha hlavní nádraží | 23.24 | 23.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci