Os 6851 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 5.20 | ||||
Most-Kopisty | x | 5.26 | 5.26 | ||
Most-Minerva | x | 5.30 | 5.30 | ||
Litvínov město | x | 5.35 | 5.35 | ||
Louka u Litvínova | 5.37 | 5.38 | |||
Lom u Mostu | x | 5.41 | 5.41 | ||
Osek | 5.47 | 5.48 | |||
Háj u Duchcova | x | 5.50 | 5.50 | ||
Oldřichov u Duchcova | 5.56 | 5.56 | |||
Řetenice | 5.59 | 5.59 | |||
Teplice v Čechách | 6.03 | 6.03 | |||
Proboštov | x | 6.06 | 6.06 | ||
Bohosudov | 6.10 | 6.10 | |||
Ústí nad Labem západ | 6.22 | 6.22 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci