..: Trasa vlaku Os 6842 - JŘ 2018 :..
Os 6842
Řazení vlaku: 440  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   4.07 
  Proboštov x4.21 4.21 
  Teplice v Čechách  4.23 4.24 
  Řetenice  4.26 4.27 
  Oldřichov u Duchcova  4.30 4.30 
  Duchcov x4.34 4.34 
  Želénky x4.36 4.36 
  Chotějovice x4.40 4.40 
  Bílina  4.42 4.43 
  Bílina kyselka x4.46 4.46 
  Želenice nad Bílinou x4.50 4.50 
  Most  4.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster