Os 6829 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 10.01 | ||||
Želenice nad Bílinou | x | 10.06 | 10.06 | ||
Bílina kyselka | x | 10.10 | 10.10 | ||
Bílina | 10.13 | 10.14 | |||
Chotějovice | x | 10.16 | 10.16 | ||
Želénky | x | 10.20 | 10.20 | ||
Duchcov | x | 10.22 | 10.22 | ||
Oldřichov u Duchcova | 10.26 | 10.27 | |||
Řetenice | 10.30 | 10.30 | |||
Teplice v Čechách | 10.34 | 10.34 | |||
Proboštov | x | 10.37 | 10.37 | ||
Bohosudov | 10.40 | 10.41 | |||
Ústí nad Labem západ | 10.54 | 10.55 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.57 | 10.58 | |||
Ústí nad Labem sever | 11.01 | 11.01 | |||
Neštěmice | x | 11.03 | 11.03 | ||
Mojžíř | x | 11.05 | 11.05 | ||
Neštědice | x | 11.07 | 11.07 | ||
Povrly | 11.09 | 11.10 | |||
Povrly-Roztoky | x | 11.13 | 11.13 | ||
Dobkovice | x | 11.16 | 11.16 | ||
Choratice | x | 11.17 | 11.17 | ||
Vilsnice | x | 11.20 | 11.20 | ||
Děčín hlavní nádraží | 11.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci