Os 6812 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.30 | ||||
Vilsnice | x | 17.33 | 17.33 | ||
Choratice | x | 17.35 | 17.35 | ||
Dobkovice | x | 17.37 | 17.37 | ||
Povrly-Roztoky | x | 17.40 | 17.40 | ||
Povrly | 17.43 | 17.44 | |||
Neštědice | x | 17.45 | 17.45 | ||
Mojžíř | x | 17.47 | 17.47 | ||
Neštěmice | x | 17.50 | 17.50 | ||
Ústí nad Labem sever | 17.52 | 17.53 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.56 | 17.58 | |||
Ústí nad Labem západ | 18.00 | 18.00 | |||
Bohosudov | 18.11 | 18.12 | |||
Proboštov | x | 18.15 | 18.15 | ||
Teplice v Čechách | 18.19 | 18.20 | |||
Řetenice | 18.23 | 18.23 | |||
Oldřichov u Duchcova | 18.27 | 18.27 | |||
Duchcov | x | 18.31 | 18.31 | ||
Želénky | x | 18.34 | 18.34 | ||
Chotějovice | x | 18.37 | 18.37 | ||
Bílina | 18.40 | 18.41 | |||
Bílina kyselka | x | 18.44 | 18.44 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 18.48 | 18.48 | ||
Most | 18.54 | 18.59 | |||
Jirkov zastávka | x | 19.11 | 19.11 | ||
Odb Chomutov město | 19.15 | 19.15 | |||
Chomutov | 19.18 | 19.19 | |||
Málkov | x | 19.23 | 19.23 | ||
Kadaň-Prunéřov | 19.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci