Os 6674 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.27 | ||||
Děčín východ | 15.30 | 15.31 | |||
Březiny u Děčína | x | 15.34 | 15.34 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 15.40 | 15.40 | |||
Dolní Habartice | x | 15.43 | 15.43 | ||
Markvartice | 15.47 | 15.47 | |||
Česká Kamenice | 15.54 | 15.55 | |||
Horní Kamenice | x | 15.57 | 15.57 | ||
Mlýny | 16.02 | 16.03 | |||
Kytlice | x | 16.06 | 16.06 | ||
Jedlová | 16.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci