Os 6667 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 20.00 | ||||
Krásná Lípa | 20.06 | 20.06 | |||
Krásná Lípa město | x | 20.08 | 20.08 | ||
Rybniště | 20.13 | 20.13 | |||
Chřibská | 20.18 | 20.19 | |||
Jedlová | 20.26 | 20.26 | |||
Kytlice | x | 20.33 | 20.33 | ||
Mlýny | 20.36 | 20.37 | |||
Horní Kamenice | x | 20.42 | 20.42 | ||
Česká Kamenice | 20.45 | 20.47 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 20.50 | 20.50 | ||
Markvartice | 20.55 | 20.57 | |||
Dolní Habartice | x | 21.00 | 21.00 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 21.03 | 21.04 | |||
Malá Veleň | x | 21.07 | 21.07 | ||
Březiny u Děčína | x | 21.10 | 21.10 | ||
Děčín východ | 21.14 | 21.16 | |||
Děčín hlavní nádraží | 21.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci