Os 6661 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 14.00 | ||||
Krásná Lípa | 14.05 | 14.06 | |||
Krásná Lípa město | x | 14.08 | 14.08 | ||
Rybniště | 14.12 | 14.13 | |||
Chřibská | 14.17 | 14.19 | |||
Jedlová | 14.25 | 14.26 | |||
Kytlice | x | 14.33 | 14.33 | ||
Mlýny | 14.36 | 14.37 | |||
Horní Kamenice | x | 14.42 | 14.42 | ||
Česká Kamenice | 14.45 | 14.47 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 14.50 | 14.50 | ||
Markvartice | 14.55 | 14.57 | |||
Dolní Habartice | x | 15.00 | 15.00 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 15.03 | 15.04 | |||
Malá Veleň | x | 15.07 | 15.07 | ||
Březiny u Děčína | x | 15.10 | 15.10 | ||
Děčín východ | 15.14 | 15.16 | |||
Děčín hlavní nádraží | 15.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci