Os 6656 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.35 | ||||
Děčín východ | 12.38 | 12.39 | |||
Březiny u Děčína | x | 12.42 | 12.42 | ||
Malá Veleň | x | 12.45 | 12.45 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 12.49 | 12.50 | |||
Dolní Habartice | x | 12.53 | 12.53 | ||
Markvartice | 12.56 | 12.57 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 13.00 | 13.00 | ||
Česká Kamenice | 13.05 | 13.06 | |||
Horní Kamenice | x | 13.08 | 13.08 | ||
Mlýny | 13.14 | 13.14 | |||
Kytlice | x | 13.17 | 13.17 | ||
Jedlová | 13.24 | 13.25 | |||
Chřibská | 13.31 | 13.32 | |||
Rybniště | 13.37 | 13.37 | |||
Krásná Lípa město | x | 13.40 | 13.40 | ||
Krásná Lípa | 13.43 | 13.44 | |||
Rumburk | 13.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci