Os 6572 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 22.11 | ||||
Litoměřice Cihelna | x | 22.13 | 22.13 | ||
Žalhostice | 22.17 | 22.21 | |||
Lovosice závod | x | 22.24 | 22.24 | ||
Lovosice | 22.27 | 22.40 | |||
Sulejovice | x | 22.43 | 22.43 | ||
Čížkovice | 22.47 | 22.48 | |||
Úpohlavy | x | 22.51 | 22.51 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 22.56 | 22.56 | ||
Slatina pod Hazmburkem | x | 22.59 | 22.59 | ||
Libochovice | 23.02 | 23.04 | |||
Libochovice město | 23.09 | 23.10 | |||
Dubany | x | 23.13 | 23.13 | ||
Křesín | x | 23.16 | 23.16 | ||
Koštice nad Ohří | 23.19 | 23.21 | |||
Pátek | x | 23.27 | 23.27 | ||
Radonice nad Ohří | x | 23.30 | 23.30 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 23.34 | 23.34 | ||
Veltěže | x | 23.38 | 23.38 | ||
Louny | 23.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci