Os 6475 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.01 | ||||
Děčín východ | 18.05 | 18.06 | |||
Děčín-Staré Město | x | 18.10 | 18.10 | ||
Křešice u Děčína | x | 18.12 | 18.12 | ||
Boletice nad Labem | 18.15 | 18.16 | |||
Těchlovice | x | 18.20 | 18.20 | ||
Malé Březno nad Labem | x | 18.25 | 18.25 | ||
Velké Březno | 18.27 | 18.28 | |||
Valtířov | x | 18.31 | 18.31 | ||
Svádov | x | 18.33 | 18.33 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 18.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci