Os 6459 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 20.38 | ||||
Bílina-Chudeřice | x | 20.40 | 20.40 | ||
Světec | 20.42 | 20.42 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 20.44 | 20.44 | ||
Ohníč | 20.47 | 20.47 | |||
Lbín | x | 20.51 | 20.51 | ||
Úpořiny | 20.54 | 20.55 | |||
Velvěty | x | 20.58 | 20.58 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 21.01 | 21.01 | ||
Brozánky | x | 21.04 | 21.04 | ||
Řehlovice | 21.06 | 21.06 | |||
Stadice | x | 21.08 | 21.08 | ||
Koštov | x | 21.11 | 21.11 | ||
Trmice | 21.15 | 21.15 | |||
Ústí nad Labem západ | 21.21 | 21.23 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 21.27 | 21.28 | |||
Libochovany | x | 21.39 | 21.39 | ||
Velké Žernoseky | 21.44 | 21.45 | |||
Litoměřice město | 21.49 | 21.50 | |||
Křešice u Litoměřic | x | 21.56 | 21.56 | ||
Polepy | 22.00 | 22.01 | |||
Hoštka | 22.06 | 22.07 | |||
Štětí | 22.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci