Os 6407 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 8.03 | ||||
Ústí nad Labem-Střekov | 8.07 | 8.08 | |||
Libochovany | 8.19 | 8.20 | |||
Velké Žernoseky | 8.25 | 8.25 | |||
Litoměřice město | 8.29 | 8.30 | |||
Křešice u Litoměřic | 8.34 | 8.35 | |||
Polepy | 8.38 | 8.38 | |||
Hoštka | 8.43 | 8.44 | |||
Štětí | 8.49 | 8.50 | |||
Liběchov | 8.54 | 8.55 | |||
Mělník-Mlazice | 8.59 | 8.59 | |||
Mělník | 9.02 | 9.03 | |||
Malý Újezd | 9.05 | 9.06 | |||
Všetaty | 9.11 | 9.12 | |||
Ovčáry | 9.16 | 9.17 | |||
Dřísy | 9.19 | 9.19 | |||
Stará Boleslav | 9.25 | 9.25 | |||
Otradovice | 9.29 | 9.29 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 9.32 | 9.33 | |||
Lysá nad Labem | 9.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci