Os 6406 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee266 + Bdmtee265 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 8.19 | ||||
Lysá nad Labem-Dvorce | 8.22 | 8.23 | |||
Otradovice | 8.26 | 8.26 | |||
Stará Boleslav | 8.29 | 8.30 | |||
Dřísy | 8.34 | 8.35 | |||
Ovčáry | 8.37 | 8.37 | |||
Všetaty | 8.42 | 8.43 | |||
Malý Újezd | 8.48 | 8.49 | |||
Mělník | 8.52 | 8.53 | |||
Mělník-Mlazice | 8.55 | 8.56 | |||
Liběchov | 9.00 | 9.00 | |||
Štětí | 9.05 | 9.05 | |||
Hoštka | 9.11 | 9.11 | |||
Polepy | 9.16 | 9.17 | |||
Křešice u Litoměřic | 9.20 | 9.21 | |||
Litoměřice město | 9.25 | 9.26 | |||
Velké Žernoseky | 9.30 | 9.31 | |||
Libochovany | 9.35 | 9.36 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 9.46 | 9.47 | |||
Ústí nad Labem západ | 9.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci