Os 6373 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Město pod Smrkem | 15.59 | ||||
Hajniště | x | 16.02 | 16.02 | ||
Řasnice zastávka | x | 16.07 | 16.07 | ||
Řasnice | x | 16.10 | 16.10 | ||
Krásný Les | x | 16.13 | 16.13 | ||
Krásný Les bažantnice | x | 16.17 | 16.17 | ||
Frýdlant v Čechách předměstí | x | 16.21 | 16.21 | ||
Frýdlant v Čechách | 16.26 | 16.28 | |||
Raspenava | 16.34 | 16.34 | |||
Mníšek u Liberce | 16.45 | 16.46 | |||
Liberec | 16.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci