Os 6358 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 8.33 | ||||
Stráž nad Nisou | x | 8.36 | 8.36 | ||
Krásná Studánka | x | 8.39 | 8.39 | ||
Mníšek u Liberce | 8.45 | 8.45 | |||
Oldřichov v Hájích | x | 8.48 | 8.48 | ||
Raspenava | 8.56 | 8.58 | |||
Frýdlant v Čechách | 9.04 | 9.06 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | x | 9.09 | 9.09 | ||
Krásný Les bažantnice | x | 9.13 | 9.13 | ||
Krásný Les | x | 9.16 | 9.16 | ||
Řasnice | x | 9.20 | 9.20 | ||
Řasnice zastávka | x | 9.21 | 9.21 | ||
Hajniště | x | 9.26 | 9.26 | ||
Nové Město pod Smrkem | 9.31 | 9.32 | |||
Horní Řasnice | x | 9.38 | 9.38 | ||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | x | 9.42 | 9.42 | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 9.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci