Os 6331 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 21.41 | ||||
Filipovka | x | 21.43 | 21.43 | ||
Višňová | 21.45 | 21.46 | |||
Minkovice | x | 21.48 | 21.48 | ||
Frýdlant v Čechách | 21.55 | 21.56 | |||
Raspenava | 22.01 | 22.02 | |||
Oldřichov v Hájích | x | 22.09 | 22.09 | ||
Mníšek u Liberce | 22.13 | 22.13 | |||
Krásná Studánka | x | 22.17 | 22.17 | ||
Stráž nad Nisou | x | 22.20 | 22.20 | ||
Liberec | 22.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci