Os 6326 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 22.33 | ||||
Stráž nad Nisou | x | 22.36 | 22.36 | ||
Krásná Studánka | x | 22.39 | 22.39 | ||
Mníšek u Liberce | 22.45 | 22.45 | |||
Oldřichov v Hájích | x | 22.48 | 22.48 | ||
Raspenava | 22.56 | 22.57 | |||
Frýdlant v Čechách | 23.03 | 23.04 | |||
Minkovice | 23.09 | 23.09 | |||
Višňová | 23.12 | 23.12 | |||
Filipovka | 23.14 | 23.14 | |||
Černousy | 23.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci