Os 6320 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 17.33 | ||||
Stráž nad Nisou | x | 17.36 | 17.36 | ||
Krásná Studánka | x | 17.39 | 17.39 | ||
Mníšek u Liberce | 17.45 | 17.45 | |||
Oldřichov v Hájích | x | 17.48 | 17.48 | ||
Raspenava | 17.56 | 17.58 | |||
Frýdlant v Čechách | 18.04 | 18.05 | |||
Minkovice | x | 18.11 | 18.11 | ||
Višňová | 18.14 | 18.14 | |||
Filipovka | x | 18.16 | 18.16 | ||
Černousy | 18.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci