Os 6307 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 7.26 | ||||
Filipovka | x | 7.28 | 7.28 | ||
Višňová | 7.31 | 7.31 | |||
Minkovice | x | 7.34 | 7.34 | ||
Frýdlant v Čechách | 7.40 | 7.47 | |||
Raspenava | 7.53 | 7.58 | |||
Oldřichov v Hájích | x | 8.05 | 8.05 | ||
Mníšek u Liberce | 8.09 | 8.10 | |||
Krásná Studánka | x | 8.14 | 8.14 | ||
Stráž nad Nisou | x | 8.17 | 8.17 | ||
Liberec | 8.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci