Os 6281 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + BDs449 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.32 | ||||
Pardubice-Pardubičky | 5.34 | 5.35 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 5.37 | 5.37 | |||
Kostěnice | 5.41 | 5.42 | |||
Moravany | 5.45 | 5.46 | |||
Uhersko | 5.50 | 5.50 | |||
Sedlíšťka | 5.53 | 5.53 | |||
Zámrsk | 5.57 | 6.00 | |||
Dobříkov u Chocně | 6.02 | 6.02 | |||
Sruby | 6.05 | 6.05 | |||
Choceň | 6.09 | 6.10 | |||
Brandýs nad Orlicí | 6.14 | 6.15 | |||
Ústí nad Orlicí | 6.23 | 6.50 | |||
Dolní Libchavy | 6.53 | 6.54 | |||
Černovír | 6.56 | 6.57 | |||
Lanšperk | 6.59 | 7.02 | |||
Hnátnice | 7.04 | 7.04 | |||
Dolní Dobrouč | 7.06 | 7.07 | |||
Letohrad | 7.10 | 7.15 | |||
Verměřovice | 7.20 | 7.21 | |||
Jablonné nad Orlicí | 7.25 | 7.26 | |||
Jamné nad Orlicí | 7.28 | 7.28 | |||
Těchonín | 7.32 | 7.35 | |||
Mladkov | 7.39 | 7.39 | |||
Lichkov | 7.42 | 7.44 | |||
Międzylesie | 7.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci