Os 5836 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.29 | ||||
Kolín-Zálabí | 17.31 | 17.31 | |||
Veltruby | 17.35 | 17.35 | |||
Velký Osek | 17.38 | 17.39 | |||
Libice nad Cidlinou | 17.41 | 17.42 | |||
Poděbrady | 17.46 | 17.47 | |||
Velké Zboží | 17.50 | 17.50 | |||
Nymburk předj.n. | 17.54 | 17.54 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 17.56 | 18.04 | |||
Kamenné Zboží | 18.08 | 18.08 | |||
Kostomlaty nad Labem | 18.11 | 18.11 | |||
Stratov | 18.16 | 18.16 | |||
Ostrá | 18.18 | 18.18 | |||
Lysá nad Labem | 18.24 | 18.25 | |||
Čelákovice-Jiřina | 18.31 | 18.31 | |||
Čelákovice | 18.34 | 18.35 | |||
Mstětice | 18.40 | 18.40 | |||
Zeleneč | 18.42 | 18.42 | |||
Praha-Horní Počernice | 18.46 | 18.47 | |||
Praha-Vysočany | 18.55 | 18.56 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 19.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci