Os 5823 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 11.51 | ||||
Praha-Vysočany | 11.58 | 11.59 | |||
Praha-Horní Počernice | 12.06 | 12.07 | |||
Zeleneč | 12.11 | 12.11 | |||
Mstětice | 12.13 | 12.13 | |||
Čelákovice | 12.19 | 12.20 | |||
Čelákovice-Jiřina | 12.23 | 12.23 | |||
Lysá nad Labem | 12.29 | 12.30 | |||
Ostrá | 12.35 | 12.35 | |||
Stratov | 12.37 | 12.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 12.41 | 12.41 | |||
Kamenné Zboží | 12.44 | 12.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 12.49 | 13.01 | |||
Velké Zboží | 13.06 | 13.06 | |||
Poděbrady | 13.09 | 13.10 | |||
Libice nad Cidlinou | 13.14 | 13.15 | |||
Velký Osek | 13.18 | 13.18 | |||
Veltruby | 13.21 | 13.21 | |||
Kolín-Zálabí | 13.25 | 13.25 | |||
Kolín | 13.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci