IC 573 „Metropolitan“ | |
Řazení vlaku: 380 + WLABmz826 + Bcmz834 + Bdpee231 + Bmz241 + Bbdgmee236 + WRmee816 + Apee139 + Apee139/Apeer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.54 | 21.09 | |||
Praha-Libeň | 21.15 | 21.16 | |||
Kolín | 21.45 | 21.46 | |||
Přelouč | 22.00 | 22.01 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.08 | 22.10 | |||
Choceň | 22.25 | 22.26 | |||
Ústí nad Orlicí | 22.37 | 22.38 | |||
Česká Třebová | 22.47 | 22.49 | |||
Svitavy | 22.59 | 23.00 | |||
Letovice | 23.17 | 23.18 | |||
Blansko | 23.32 | 23.33 | |||
Brno hlavní nádraží | 23.54 | 0.05 | |||
Břeclav | 0.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci