Os 5519 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 19.34 | ||||
Turnov město | 19.39 | 19.40 | |||
Karlovice-Sedmihorky | x | 19.44 | 19.44 | ||
Hrubá Skála | 19.47 | 19.48 | |||
Borek pod Troskami | x | 19.51 | 19.51 | ||
Ktová | x | 19.54 | 19.54 | ||
Rovensko pod Troskami | 19.56 | 20.03 | |||
Semínova Lhota | x | 20.06 | 20.06 | ||
Jivany | x | 20.09 | 20.09 | ||
Libuň zastávka | x | 20.12 | 20.12 | ||
Libuň | 20.14 | 20.15 | |||
Jinolice | x | 20.19 | 20.19 | ||
Železnice | x | 20.24 | 20.24 | ||
Jičín zastávka | x | 20.26 | 20.26 | ||
Jičín | 20.30 | 20.33 | |||
Vitiněves | x | 20.38 | 20.38 | ||
Butoves | 20.42 | 20.42 | |||
Kovač | x | 20.46 | 20.46 | ||
Vojice | x | 20.49 | 20.49 | ||
Sobčice | x | 20.51 | 20.51 | ||
Ostroměř | 20.54 | 21.03 | |||
Dobrá Voda u Hořic | x | 21.10 | 21.10 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 21.13 | 21.14 | |||
Jeřice | x | 21.18 | 21.18 | ||
Třebovětice | x | 21.21 | 21.21 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 21.23 | 21.23 | ||
Hněvčeves | 21.26 | 21.29 | |||
Sadová | x | 21.33 | 21.33 | ||
Dohalice | x | 21.35 | 21.35 | ||
Dlouhé Dvory | x | 21.40 | 21.40 | ||
Všestary | 21.44 | 21.45 | |||
Plotiště nad Labem | x | 21.49 | 21.49 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 21.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci