Ex 545 „Hutník“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Bmz225 + Bmz226 + Bdmpee233 + Bmz226 + Bmz229 + Ampz146 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.09 | 18.24 | |||
Praha-Libeň | 18.30 | 18.31 | |||
Kolín | 19.01 | 19.02 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.21 | 19.23 | |||
Ústí nad Orlicí město | 19.50 | 19.51 | |||
Česká Třebová | 20.00 | 20.01 | |||
Zábřeh na Moravě | 20.22 | 20.23 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.44 | 20.46 | |||
Hranice na Moravě | 21.13 | 21.14 | |||
Suchdol nad Odrou | 21.26 | 21.27 | |||
Studénka | 21.33 | 21.34 | |||
Ostrava-Svinov | 21.43 | 21.45 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 21.51 | 21.53 | |||
Bohumín | 22.00 | 22.02 | |||
Karviná hlavní nádraží | 22.19 | 22.20 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.39 | 22.40 | |||
Třinec (Trzyniec) | 22.45 | 22.46 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 22.49 | 22.50 | |||
Návsí (Nawsie) | 22.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci