Os 5433 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 20.30 | ||||
Pilínkov | x | 20.35 | 20.35 | ||
Jeřmanice | 20.41 | 20.41 | |||
Rádlo | x | 20.44 | 20.44 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 20.49 | 20.50 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 20.56 | 20.58 | |||
Sedlejovice | x | 21.02 | 21.02 | ||
Sychrov | 21.04 | 21.05 | |||
Doubí u Turnova | x | 21.09 | 21.09 | ||
Turnov | 21.14 | 21.24 | |||
Dolánky | x | 21.28 | 21.28 | ||
Malá Skála | 21.33 | 21.33 | |||
Líšný | x | 21.36 | 21.36 | ||
Železný Brod | 21.40 | 21.41 | |||
Semily | 21.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci