Os 5418 | |
Řazení vlaku: 843 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 19.35 | ||||
Bělá u Staré Paky | x | 19.40 | 19.40 | ||
Libštát | x | 19.44 | 19.44 | ||
Košťálov | 19.47 | 19.48 | |||
Nedvězí | x | 19.52 | 19.52 | ||
Semily | 19.56 | 19.59 | |||
Železný Brod | 20.05 | 20.06 | |||
Líšný | x | 20.11 | 20.11 | ||
Malá Skála | 20.14 | 20.15 | |||
Dolánky | x | 20.21 | 20.21 | ||
Turnov | 20.25 | 20.40 | |||
Doubí u Turnova | x | 20.45 | 20.45 | ||
Sychrov | 20.49 | 20.49 | |||
Sedlejovice | x | 20.51 | 20.51 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 20.56 | 20.57 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 21.03 | 21.04 | |||
Rádlo | x | 21.09 | 21.09 | ||
Jeřmanice | 21.12 | 21.12 | |||
Pilínkov | x | 21.18 | 21.18 | ||
Liberec | 21.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci