Os 5411 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 14.30 | ||||
Pilínkov | x | 14.35 | 14.35 | ||
Jeřmanice | 14.41 | 14.41 | |||
Rádlo | x | 14.44 | 14.44 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 14.49 | 14.50 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 14.56 | 14.58 | |||
Sedlejovice | x | 15.02 | 15.02 | ||
Sychrov | 15.05 | 15.06 | |||
Doubí u Turnova | x | 15.10 | 15.10 | ||
Turnov | 15.15 | 15.31 | |||
Dolánky | x | 15.35 | 15.35 | ||
Malá Skála | 15.40 | 15.41 | |||
Líšný | x | 15.44 | 15.44 | ||
Železný Brod | 15.48 | 15.49 | |||
Semily | 15.57 | 15.58 | |||
Nedvězí | x | 16.02 | 16.02 | ||
Košťálov | 16.07 | 16.08 | |||
Libštát | x | 16.10 | 16.10 | ||
Bělá u Staré Paky | x | 16.15 | 16.15 | ||
Stará Paka | 16.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci