Os 5345 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.44 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 22.47 | 22.49 | |||
Pardubice závodiště | x | 22.52 | 22.52 | ||
Staré Jesenčany | x | 22.56 | 22.56 | ||
Medlešice | 22.59 | 22.59 | |||
Chrudim zastávka | x | 23.02 | 23.02 | ||
Chrudim | 23.04 | 23.05 | |||
Slatiňany | 23.10 | 23.11 | |||
Zaječice | x | 23.16 | 23.16 | ||
Chrast u Chrudimi | 23.19 | 23.20 | |||
Horka u Chrudimi | x | 23.23 | 23.23 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 23.29 | 23.29 | ||
Prosetín | x | 23.34 | 23.34 | ||
Žďárec u Skutče | 23.36 | 23.37 | |||
Pokřikov | x | 23.45 | 23.45 | ||
Vojtěchov | x | 23.47 | 23.47 | ||
Holetín | x | 23.52 | 23.52 | ||
Hlinsko v Čechách | 23.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci